Подвиг Небесної Сотні молодь вшанувала бардівським вечором

20 лютого 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі відбувся бардівський вечір «Пам'ятати. Пишатися. Продовжувати», присвячений Героям Небесної Сотні.

Вечір, у якому взяли участь молодіжні громадські організації Львівщини, учасники Революції Гідності та молодь із різних районів області, був наповнений спогадами та патріотичною піснею.

В межах вечора очевидці подій на Майдані поділилися спогадами.

«Мені у час Революції Гідності було 23 роки, і пройшов я його до кінця. Почалось все у Львові, але я розумів, що треба бути в Києві. Після побиття студентів усі відчули, що точку неповернення пройдено. Усі зрозуміли, що миритись з тим режимом в Україні, який здатен на таке, ніхто не збирається. Почались перші арешти, ситуація набирала обертів.  Складно було усвідомлювати, що в моїй країні мирних громадян можуть убивати, що пропадають люди, що кінця цьому не видно. Але Майдан розвивався і відбувся завдяки нашій спільності, нашій єдності. Ми показали на що здатні. Наш народ - не стадо овець, він здатен на великі значущі вчинки» - поділився спогадами Володимир Дітчук.

Опісля відбулась мистецька частина із козацькими, постанськими та партіотичними піснями.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ