Подвиг Небесної Сотні молодь вшанувала бардівським вечором

20 лютого 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 лютого, у Львівському обласному молодіжному центрі відбувся бардівський вечір «Пам'ятати. Пишатися. Продовжувати», присвячений Героям Небесної Сотні.

Вечір, у якому взяли участь молодіжні громадські організації Львівщини, учасники Революції Гідності та молодь із різних районів області, був наповнений спогадами та патріотичною піснею.

В межах вечора очевидці подій на Майдані поділилися спогадами.

«Мені у час Революції Гідності було 23 роки, і пройшов я його до кінця. Почалось все у Львові, але я розумів, що треба бути в Києві. Після побиття студентів усі відчули, що точку неповернення пройдено. Усі зрозуміли, що миритись з тим режимом в Україні, який здатен на таке, ніхто не збирається. Почались перші арешти, ситуація набирала обертів.  Складно було усвідомлювати, що в моїй країні мирних громадян можуть убивати, що пропадають люди, що кінця цьому не видно. Але Майдан розвивався і відбувся завдяки нашій спільності, нашій єдності. Ми показали на що здатні. Наш народ - не стадо овець, він здатен на великі значущі вчинки» - поділився спогадами Володимир Дітчук.

Опісля відбулась мистецька частина із козацькими, постанськими та партіотичними піснями.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ