Генерали Збройних сил США ознайомились із роботою Міжнародного центру миротворчості та безпеки

17 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Генерали Збройних сил США відвідали Міжнародний центр миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ. Очолив американську делегацію колишній Верховний головнокомандувач об'єднаних збройних сил НАТО в Європі генерал у відставці Філіп Брідлав.

Разом із ним на Львівщину прибули 16 вищих офіцерів, які представляють всі види Збройних сил США та є слухачами програми CAPSTONE, що розроблена 1982 року на базі Національного університету оборони США спеціально для новопризначених вищих офіцерів.

Серед учасників зустрічі - перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський.

Відтак, в межах візиту члени американської військової делегації оглянули об’єкти навчально-матеріальної бази Центрального містечка, зокрема ознайомились із можливостями Центру імітаційного моделювання, створеного за допомогою американських партнерів. Окрім цього, поспілкувалися з військовослужбовцями ЗС США, відвідали місця їх проживання та відпочинку.

Також гості ознайомились з можливостями МЦМБ та особливостями підготовки підрозділів ЗС України іноземними інструкторами у рамках «Об’єднаної багатонаціональної групи з підготовки — Україна» (JMTG-U).

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ