Львівська область - прекрасний приклад того, якою має бути співпраця, - Давид Егіашвілі про реалізацію Програми Світового банку

12 лютого 2019р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 лютого, у Львівській ОДА відбулась зустріч з керівниками великих агровиробників та елеваторів Львівщини.

У межах зустрічі присутні розглянули та ознайомилися із роботою Програми Світового банку «Підтримка прозорого землекористування в Україні».

«Львівська область - прекрасний приклад того, якою має бути співпраця, адже ми маємо тут чудову підтримку. Проект сладається з трьох складових: прозорість управління земельними ресурсами, повноти складу кадастру та типів управління земельними ресурсами. Сподіваюся, що у кінці березня ми споглядатимемо перші результати нашого пілотного Проекту», - зазначив старший спеціаліст з управління земельними ресурсами, консультант Програми Давид Егіашвілі.

Нагадаємо, що на території Львівщини пілотним об‘єктом обрали Давидівську ОТГ.

«Це правильна робота, яка буде корисною як для органів влади, так і для агровиробників. Для нас важливо зрозуми, що обробляється, сіється та чи відбуваються сівозміни. Ми надзвичайно зацікавлені у реалізації цього Проекту та надаватимемо необхідну підтринку для того, щоб він був зреалізований, бо вважаємо, що це важливо», - зазначив заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів. 

Відтак, очікуваним результатом реалізації програми є оцифрування кадастрових даних, інвентаризація та реєстрація земель, підтримка виправлення помилок у кадастрі, створення бази даних геопорталу.

Станом на сьогодні уже здійснили з станційне зондування сільськогосподарських земель по області, а також створено карту класифікаціі (посівів) - точність 94%.

Окрім того, здійснили виїзні консультації з надання правової безоплатної юридичної допомоги мешканцям Пустомитівського району. Розпочалися роботи з отримання вихідних матеріалів (кадастрових даних) землевпорядних робіт. 

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 05.04.2020 22:30
Пацієнтів загалом звернулось:
368
+19
Підтверджені випадки COVID-19:
15
+12
Не підтверджено діагноз:
214
+103
Одужало:
3
+0
Померло:
1
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ