Недопущення порушення опалювального сезону у Новояворівську та Новому Роздолі - у центрі засідання ТЕБ і НС

5 лютого 2019р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Департамент з питань цивільного захисту, Прес-служба ОДА, Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження

Сьогодні, 5 лютого, у Львівській обласній державній адміністрації відбулось позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням очільника Львівщини Олега Синютки.

Зокрема, у межах заходу порушили питання щодо забезпечення безперебійного та якісного надання послуг у сфері теплопостачання та водопостачання споживачів у містах Новий Розділ та Новояворівськ Львівської області.

«Ми недопустимо зриву опалювального сезону у містах Новояворівську та Новому Роздолі. У домівці кожного мешканця має бути тепло – це є основним нашим завданням», - зазначив голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

Відтак, за результатами позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, дано доручення щодо погашення заборгованості ПП «Гарант Енерго М» за спожитий природний газ перед НАК «Нафтогаз України».

Також, у межах засідання у містах Новий Розділ та Новояворівськ вирішили забезпечити формування та роботу аварійно-ремонтних бригад на період опалювального сезону 2018-19.

Окрім того, присутні порушили питання включення в роботу нафтопроводу «Броди - Держкордон» в обхід с. Розгірче Стрийського району.

Ключові слова:

ЖКГЛьвівщинаТЕБ і НС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ