На Львівщині відбудеться перший етап авторалі “Зимові вершини”

5 лютого 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Про це сьогодні, 5 лютого, під час брифінгу повідомив заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації Андрій Тур.

"Уже традиційно вп’яте на території Львівської області відбудеться перший етап з авторалі «Зимові вершини». Змагання відбуватимуться впродовж 8 – 9 лютого на території  Сколівського, Турківського та Дрогобицького районів. Розпочинається ціла плеяда авторалі цього року і це буде наш перший етап", - зазначив Андрій Тур. 

Окрім того, змагання відбуватимуться під егідою Міністерства молоді та спорту України за сприяння Львівської обласної державної адміністрації та за підтримки Турківської, Сколівської та Дрогобицької районних державних адміністрацій.

Організатор - Галицький Автомобільний Клуб

"Ми вперше в Україні розпочинаємо авторалійний сезон. Траса протяжністю 23 кілометри проходить по трьох районах Львівської області. Вона дуже різноманітна, є широкі ділянки, швидкісні. І для глядачів, і для мешканців, і для гостей буде дуже цікаво, вони отримають адреналін та задоволення", - зазначив директор Галицького Автомобільного Клубу Сергій Єженков.

Відтак, старт першого етапу авторалі "Зимові вершини" відбудеться 9 лютого о 12:30 годині з села Урич Сколівського району.  

8 лютого спортсмени проходитимуть медичний огляд та відбуватиметься безпосередня підготовка до змагань.

"Завдяки Львівській обласній державній адміністрації усі дороги – в належному стані", - додав Сергій Єженков.

З детальною картою траси можна ознайомитися у світлинах під новиною.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ