Спортсмени Львівського регбійного клубу “Сокіл” вакцинувались від кору (+відео)

1 лютого 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 лютого, у межах інформаційної акції “Збережи своє життя - вакцинуйся”, спортсмени Львівського регбійного клубу “Сокіл” вакцинувались від кору.

«Ми, спортсмени, постійно перебуваємо в контакті з дітьми та один з одним, й імунітет у нас завжди в зоні ризику. Тому, коли нас запитали, чи не хочемо взяти участь у такій вакцинальній кампанії, охоче погодились. Враховуючи, що спортивна кар’єра потребує регулярної диспансеризації, огляди та щеплення відбуваються завжди своєчасно», - розповів капітан регбійного клубу «Сокіл» Артем Глинка.

«Своїм прикладом ми хочемо показати, що потрібно про себе дбати: займатись спортом, фізичним виховання, здоров’ям, в тому числі вчасно робити щеплення. Батьки мусять серйозніше ставитись до здоров’я своїх дітей. Систему вакцинування вигадали не сьогодні, тож відомо, що щеплення – це дієвий спосіб захисту від хвороб», - поділився своїми думками віце-президент Федерації регбі Львівщини Северин Шкільник.

Спортсмени перед щепленням пройшли огляд та виміряли температуру.

«Найактуальніша проблема в галузі охорони здоров’я на Львівщині - це вакцинація від кору та подолання спалаху цієї хвороби. З початку року в області уже захворіли 2651 особа, переважна більшість із них - діти. За останній тиждень вакцинували уже 5,5 тисяч дітей. Готуємось також до проведення посилених заходів із вакцинації в тимчасових мобільних пунктах щеплень», - наголосив т.в.о. заступника директора департаменту Андрій Васько.

«В умовах спалаху кору вакцинувати будуть і дітей, і дорослих. Усі щеплення безкоштовні. Особа, яка контактувала з хворим на кір, має 72 години, аби отримати ефективну вакцину. Однак це не означає, що після цього терміну не потрібно вакциновуватись. Щеплення потрібне, адже воно діє», - зазначила експерт департаменту охорони здоров’я з епідеміології Оксана Пушкарьова.

Кір - надзвичайно заразне інфекційне захворювання, що передається від хворої людини до здорової повітряно-крапельним шляхом, тобто під час чхання, кашлю або розмови хворого. Дев’ять із десяти невакцинованих людей, що контактують із хворим, будуть заражені. Як повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА, область забезпечена вакциною, станом на сьогодні наявні 63 тисячі доз вакцини виробництва Бельгії та США. Вакцинуватись від кору можна у територіальних закладах охорони здоров’я відповідно до графіку роботи закладу. Нагадаємо, на Львівщині від кору померло 3 осіб, серед них дві дитини.

 

Ключові слова:

вакцинаціякірщеплення

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.07.2020 10:20
Пацієнтів загалом звернулось:
4235
+57
Очікують
результати тесту:
485
+57
Підтверджені випадки COVID-19:
6445
+144
Одужало:
971
+6
Померло:
164
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ