Олег Синютка зустрівся з представниками ТОВ «Райс Енерджі»

30 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 січня, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками ТОВ «Райс Енерджі».

Очільник Львівщини ознайомив присутніх з інвестиційною привабливістю Львівщини.

«За останні 3 роки ми відкрити на Львівщині понад 240 виробничих потужностей. Також за цей період нам вдалося створити 25 тисяч робочих місць. У Львівській області стрімко росте виробництво у галузі АПК. Ми вважаємо, що Львівщина – сприятливий для ведення бізнесу регіон, у якому немає корупції», –  наголосив Олег Синютка.

У межах зустрічі присутні поспілкувалися про реалізацію спільних проектів у галузі відновлюваних та альтернативних джерел енергії на території Львівської області.

«Ми вважаємо Україну дуже важливою стратегічною країною у цій сфері, особливо зважаючи на те, що український Уряд прийняв Програму «зеленої» енергетики, яка є чи не найкращою у Європі. Відтак, ми будемо думати про реалізацію можливих проектів»,–  зазначив  керівник компанії “Europe Solar Holding AS” Мортен Гансен.

Зазначимо, що ТОВ «Райс Енерджі» здійснює постачання природного газу за нерегульованим тарифом підприємствам України та Європи.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 30.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2313
+56
Очікують
результати тесту:
108
+56
Підтверджені випадки COVID-19:
1619
+56
Не підтверджено діагноз:
6720
+373
Одужало:
379
+18
Померло:
53
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ