На Львівщині тематичним вечором відзначили 101-у річницю подвигу Героїв Крут

29 січня 2019р, Новини. Департамент освіти і науки, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 січня, у Львівському державному ліцеї з посиленою військово‑фізичною підготовкою імені Героїв Крут відбувся тематичний вечір з нагоди відзначення 101-ої річниці подвигу Героїв Крут.

Ліцеїстів та усіх присутніх привітав перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

“Більше ста років тому на теренах України відбувалася визвольна боротьба, події столітньої давності увінчались Актом проголошення Злуки ЗУНР та УНР. Тоді близько 600 людей взяли зброю в руки, українські патріоти, молоді за віком без сумніву вирішили відстояти кордони держави і не дати можливості більшовицькому агресору досягти мети. Історична тяглість до творення країни має відбитки сьогодення, п’ятий рік триває агресія з боку Росії і молоді хлопці та дівчата боронять нашу землю. Зокрема, це і вихованець цього ліцею Устим Голоднюк, який є Героєм Небесної Сотні і  прикладом для кожного з нас. У нас є розуміння, яку країну ми будуємо, ми маємо кількасоттисячну армію, що нас обороняє, маємо єдність усього демократичного світу і прагнення у велику європейську сім'ю та бути членами Північноатлантичного оборонного альянсу. У цьому є заслуга кожного українця, дипломатії і результат роботи Президента України Петра Порошенка",- зазначив Ростислав Замлинський.

Хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих у бою під Крутами, у боях за Україну в 20-му столітті та воїнів, які загинули в російсько-українській війні з 2014 року.

У межах заходу лунали патріотичні пісні та вірші у виконанні ліцеїстів, а також доповідь «Міфи та вигадки про бій під Крутами».

Ключові слова:

бій під КрутамиГерої

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ