На виконання природоохоронних заходів упродовж 2016-2018 років скерували понад 550 млн грн

28 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Кошти екологічного податку та штрафи, які акумулюються у природоохоронні фонди, на обласному та місцевому рівні мають цільове призначення та слугують основним джерелом фінансування природоохоронних заходів. Про це повідомили сьогодні, 28 січня, під час звіту департаменту екології та природних ресурсів Львівської ОДА.

"Реалізація природоохоронних заходів передбачена обласною та місцевими програмами охорони навколишнього природного середовища, що діють на території області. Загалом впродовж 2016-2018 років на їх виконання залучено понад 553 млн грн", - зазначив директор департаменту екологіїх та природних ресурсів Львівської ОДА Руслан Гречаник.

Зазначимо, що у 2017 році основним джерелом фінансування природоохоронних заходів на території областібули кошти обласного фонду ОНПС – 107 млн грн. Такий ресурс сформувався внаслідок перевиконання в 2,5 рази планового показника надходжень до обласного фонду ОНПС у 2016 році.

Відтак, впродовж останніх трьох на території області реалізовано понад 500 природоохоронних заходів.

Основний ресурс понад 200 млн грн витрачено на охорону водних ресурсів (42%), значний ресурс понад 120 млн грн спрямовано на раціональне поводження з відходами, так впродовж 2016-2018 років для потреб області коштом лише обласного фонду фонду ОНПС придбано 29 одиниць спецтехніки та 5 одиниць коштом Державного фонду ОНПС.

Понад 88,0 млн грн витрачено на розвиторк ПЗФ, збереження біорізноманіття та охорону та відновлення лісів. Одним з головних також є питання охорони земель, відповідно захисту від підтоплення та їх рекультивації, в цьому напрямку вионано природоохоронних заходів на суму понад 50 млн грн, а також 3,1 % коштів спрямовано на екологічну освіту, моніторинг та охорону атмосферного повітря.

Ключові слова:

екологіяЛьвівщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ