Нові футбольні поля та майданчики – розвиток спорту залишається серед пріоритетів розвитку області

26 січня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

«Розвиток спорту впродовж останніх років є пріоритетом для області. Нові футбольні поля, тренажерні зали – це стратегія розвитку  Львівщини. Здорова, сильна молодь є запорукою розвитку держави», - зазначив під час публічного звіту сьогодні, 26 січня, голова Львівської ОДА Олег Синютка.  

Так, у Львівській області збудували 94 спортивних майданчики, 5 таборів для реабілітації учасників АТО (ООС), 3 млн грн скеровано на реконструкцію Львівської обласної ДЮСШ, для Львівської школи вищої спортивної майстерності закупили 15-місний автомобіль Ford Transit Minibus, облаштовано 18 футбольних полів зі штучним покриттям, 1,1 млн грн премій призерам офіційних змагань з олімпійських видів спорту.

В області організували низку важливих спортивних подій, зокрема,  Презентацію Кубків Ліги чемпіонів УЄФА, Чемпіонат Європи з регбі-15 в дивізіоні «Трофі», Кубок регіонів УЄФА серед аматорів з футболу, Всеукраїнський чемпіонат з багатоборства серед військових, Футбольні міжнародні матчі на Арені «Львів».

2 воїнів зі Львівщини у складі української делегації взяли участь у міжнародних змаганнях серед поранених військовиків «Ігри Нескорених» (м. Сідней, Австралія):

«Львівщина славиться своїми спортсменами – вони завжди займають почесні місця на сходинках п’єдесталів. Але є у нас особливі спортсмени, ми називаємо їх Нескореними. Вони пройшли війну і частину свого здоров’я віддали державі. Вони демонструють свою силу і волю не лише на полі бою, але й якнайкраще показують себе на світових змаганнях», - додав Олег Синютка.

Окрім того, 4 спортсменів від Львівщини у складі збірної команди України взяли участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх (м. Буенос-Айрес, Аргентина).

Global Options

COVID-19 в Україні
Оновлено: 03.04.2020 17:00
Пацієнтів загалом звернулось:
303
+0
Підтверджені випадки COVID-19:
14
+0
Не підтверджено діагноз:
206
+0
Одужало:
2
+0
Померло:
0
+0

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ