Найвища ціна за людське життя – це добробут твого народу -, кіборг Віталій Смілка

22 січня 2019р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 січня, у День Соборності України та сторіччя Акту Злуки УНР і ЗУНР у Оперному театрі відбувається Урочиста академія.

У межах заходу  учасник АТО (ООС) та кіборг Віталій Смілка розповів присутнім, що для нього означає цей день.

«Ми живемо в історичну епоху. Дивлячись на уроки історії, так як ми сьогодні святкуємо сторіччя об’єднання, розумію, що тоді людям також було не легко. Також були фарисеї та іуди. Тоді народ відкинув всі свої амбіції, персональні вигоди і поставив на перше місце народ - український народ. Тим самим вони хотіли продемонструвати усім майбутнім поколінням, що є цілі вищі за особисті. Найвища ціна за людське життя – це добробут твого народу», - зазначив Віталій Смілка.

Окрім того він також додав: «У 2014 році, коли почався Майдан і Революція Гідності, в нас з’явився невеличкий, такий примарний шанс стати незалежними на правді, скинувши всі пута стати цивілізованою європейською державою, не просто членом  Європейського Союзу,   а бути там рівними серед рівних. У нас для цього все є – гори, лани, моря. Тільки ми отримали цей шанс – побачили нашого одвічного ворога, який знову пішов у кривавий танок. Ворог не захотів, щоб ми стали сильними і пішов на нас війною. Але я знаю і вірю, що наше діло – праве. Ми отримали Томос і будемо мати свою вистраждану і вимолену Українську церкву - завдяки  мудрому керівництву нашої держави, єдності наших церковних служителів. І так само як ми отримали свою Церкву – отримаємо і нашу справжню незалежну державу, бо на нашій стороні правда, совість і з нами Бог».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ