“Батько Помісної Церкви”: на Львівщині презентували виставку, присвячену Святійшому Патріарху Філарету

22 січня 2019р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 січня, у Науковій бібліотеці Львівського національного університету імені Івана Франка відкрили виставку “Батько Помісної Церкви”, присвячену Святійшому Патріарху Філарету, який 23 січня відзначатиме своє 90-річчя.

Участь у заході взяли духовенство, представники влади, науковці, громадськість.

Своїми спогадами із присутніми про знайомство та спілкування із Святійшим Патріархом Філаретом поділився отець Павло Кочкодан.

“Це по-справжньому свята людина, подивляє його працелюбність і життєва енергія. Ми щасливі, що живемо в епоху Батька Помісної Церкви Святійшого Патріарха Філарета і нам усім потрібно наслідувати його, бути гідними християнами і дарувати ближнім любов”, - зазначив отець Павло Кочкодан.

Із вітальним словом виступив перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

“Постать Святійшого Патріарха Філарета є непересічною, бо боротись, коли проти тебе ціла машина, коли не відомо, хто друг, а хто ворог, дуже важко. Але ми дожили до часу,  коли можемо спілкуватись українською мовою, не боячись, молитись в церкві, колядувати, берегти нашу культуру, традиції і передавати це все нашим дітям та внуками. Коли знаємо, що за нашими спинами стоїть кількасот тисячна армія, одягнута і нагодована. Сьогодні час, коли ми повинні задуматись, що залежить від кожного, щоб держава розвивалась. Наш ворог веде не лише зовнішню агресію, а й внутрішню, зернини якої намагаються закласти у наші голови. Ми маємо усі можливості, щоб будувати Україну і не піддаватись на спокуси. Українська церква і держава повинні іти разом, бо церква без держави не зможе існувати. Ми вдячні Патріарху, що дожили, коли церква об’єдналась в Єдину помісну і на наших очах об’єднання відбулось на єдиному прориві”,- наголосив Ростислав Замлинський.

У межах виставки презентували книги Патріарха Філарета.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ