На Турківщині стартував чемпіонат України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху

21 січня 2019р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

У неділю, 20 січня, на території Західного реабілітаційно-спортивного центру Національного комітету спорту інвалідів України, що на Турківщині, відбулось відкриття чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху.

Учасниками чемпіонату є понад 30 спортсменів із 6 регіональних центрів «Інваспорт» та міського центру з Києва. Зокрема, серед областей, які представлені: Львівська, Волинська, Київська, Сумська, Тернопільська та Чернігівська.

Начальник управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації Роман Хім’як та заступник голови Львівської обласної ради Володимир Гірняк нагородили спортсменів, які змагалися у гонці класичним стилем.

Чемпіонат триватиме до 23 січня.

Зазначимо, організатор чемпіонату України з лижних перегонів серед спортсменів з вадами слуху - Український центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Суддівство здійснює – суддя Національної категорії Володимир Сторожок.

За результатами змагань визначать спортсменів до Національної збірної команди України, які розпочнуть підготовку до цьогорічних Дефлімпійських ігор в Італії.

Ключові слова:

перегониТурківщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ