Львівська ОДА презентувала конкурси для громадських організацій

16 січня 2019р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 16 січня, відбулась презентація конкурсів структурних підрозділів Львівської облдержадміністрації для інститутів громадянського суспільства на реалізацію яких надаватиметься фінансова підтримка у 2019 році в межах обласних програм.

Цьогоріч на підтримку проектів передбачено більше 10 млн грн.

«Уже кілька років поспіль вдається залучити можливості громадського середовища для перетворення ідей у реальні справи. Минулого року ми реалізували на Львівщині тисячу мікропроектів. Цей конкурс – величезна можливість для розвитку Львівщини та усіх її мешканців. Спільною працею нам вдається об’єднати можливості та бажання влади і громадських організацій. Наш успіх – це синергія можливостей та втілення потенціалу», - звернувся до представників громадських організацій голова Львівської ОДА Олег Синютка.

Під час зустрічі оголосили про пріоритетні напрями проектів інститутів громадянського суспільства, вимоги до заповнення конкурсної документації, вимоги до громадських організацій, законодавчі зміни умов проведення конкурсу у цьому році, терміни проведення конкурсів та максимальні суми для одного проекту.

Умови конкурсів презентували департаменти: внутрішньої та інформаційної політикисоціального захисту населення; з питань культури, національностей та релігій; екології та природних ресурсів.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 10.07.2020 09:23
Пацієнтів загалом звернулось:
4477
+72
Очікують
результати тесту:
485
+72
Підтверджені випадки COVID-19:
6763
+82
Одужало:
1003
+13
Померло:
178
+4

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ