Майже чотири десятки підприємств Львівщини взяли участь у торгових місіях

4 січня 2019р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

У 2018 році для підприємств області було організовано дев’ять торгових місій у різні країни світу, зокрема в Узбекистан, Молдову, Австрію, Ізраїль, Туреччину, Італію, Білорусь, Німеччину, Азербайджан.

У торгових місіях взяли участь 36 підприємств Львівщини. Підприємства презентували свою продукцію в різних галузям промисловості: машинобудування, деревообробка, харчова, меблева, металообробна, поліграфічна, хімічна та легка промисловість. Виробники зазначених галузей відзначаються високим рівнем якості продукції та затребуваністю на зовнішньому ринку. Підприємства мають достатні виробничі потужності для здійснення безперебійних експортних поставок до країн Європи і світу загалом. Наші товаровиробники зарекомендували себе на міжнародному ринку як ділові партнери, які використовують якісну сировину для виробництва своєї продукції, а відтак поставляють товари найвищого ґатунку.

Також 64 підприємства області взяли участь у міжнародних виставках країн світу, де мали можливість презентували свою продукцію на міжнародній арені.

У 2018 році за ініціативи Львівської обласної державної адміністрації, Львівської торгово-промислової палати, НУ "Львівська Політехніка" та Асоціації професійних митних посередників було започатковано школу експортера  для початківців. Завдання школи – допомогти малому та середньому бізнесу освоїти основи експортної діяльності та набути практичних навичок для виходу на зовнішні ринки для успішного продажу своїх товарів за кордон.

Окрім того, відбулося:

8 модулів, 16 годин інтенсивного курсу за темами:

- Попередній відбір цільових ринків та їх дослідження, в т.ч. маркетинговий аналіз як інструмент визначення оцінки готовності товару до експорту; 

- Тарифні та нетарифні засоби регулювання експорту;

- Розробка експортної стратегії підприємця початківця;

- Фінансово-економічне обґрунтування ефективності та ціноутворення в експортній діяльності (Інкотермс);

- Митні режими. Митне оформлення експортних операцій. Статус уповноваженого (схваленого) експортера;

- Умови сертифікації товарів та міжнародні обмеження;

- Особливості експортних контрактів;

- В2С export : як працює e-commerce канал.

За 10 місяців  2018 року експорт товарів підприємствами Львівської області становив 1550,8 млн дол США, зріс на 20,4%. Зовнішньоторговельні операції здійснювалися з партнерами із 160 країн світу. Експорт товарів у країни Європейського Союзу становив 1236,6 млн дол (79,7% від загального обсягу) та збільшився порівняно з січнем–жовтнем 2017 року на 25,1%.

Ключові слова:

експортторгова місія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 29.05.2020 13:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2257
+41
Очікують
результати тесту:
105
+41
Підтверджені випадки COVID-19:
1563
+50
Не підтверджено діагноз:
6347
+309
Одужало:
361
+25
Померло:
51
+3
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ