З Новим роком та Різдвом Христовим!

30 грудня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Щиро вітаємо Вас із прийдешнім Новим роком та Різдвом Христовим!

Нехай Новий рік стане для Вас та Ваших близьких роком миру, єдності й успіху, а свято Різдва Христового зігріє душевним теплом і любов’ю Вашої родини.

Із глибокою пошаною привітаймо українських воїнів – нашу гордість і нашу славу, які й у святкові дні надійно тримають оборону на східних рубежах. Де б ми не були,  згадаймо тих, хто захищає нашу країну і помолимося за них, попросивши у Бога здоров’я та сили.

Ми рухаємось вперед, переходимо до відновлення та розвитку. Це – результат спільної праці.        

Господь з нами, бо ми ведемо праведну боротьбу за нашу незалежність, і Томос, який українська православна церква отримає 6 січня, – це історична подія на цьому шляху. За плечима сучасних українців, які стануть свідками цієї визначної історичної події, стоять сотні поколінь, які лише мріяли про це. Україна чекала і молилася за це тисячу років.

І зараз Церква потребує ще більше молитов, добра і любові. Нехай Господь почує нас, а наша духовна праця та щирі молитви і надалі утверджують нетлінні християнські цінності. Різдво - свято надії на краще. Разом ми обов’язково переможемо ненависть і зло.

Миру Вам і впевненості у завтрашньому дні, сімейного добробуту,  міцного здоров'я, щастя й достатку!

Ключові слова:

Новий РікРіздво

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 12.08.2020 11:46
Пацієнтів загалом звернулось:
7531
+131
Очікують
результати тесту:
485
+131
Підтверджені випадки COVID-19:
11308
+166
Одужало:
3040
+91
Померло:
310
+1

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ