На Пустомитівщині відбулись урочистості з нагоди 70-ліття військової частини А4324(+аудіо)

29 грудня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 29 грудня, у селі Липники Пустомитівського району відбулися урочистості з нагоди  Дня військової частини А4324.

Відтак, військова частина відзначає 70-ліття з часу заснування.

Зі святом присутніх привітав заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів.

«Армія, мова, віра – це ті слова, фундаменти, які озвучив Президент України і про які ми, на жаль, багато років не замислювались. Ми не цінували мову, від нас забирали нашу віру. І прийшов той час, коли армія була змушена стати на захисті і мови, і віри, і територіальної цілісності, незалежності нашої країни. Зусиллями таких військовослужбовців як ви, зусиллями патріотів-волонтерів та народу України, ми сьогодні спромоглися побудувати те військове формування, яке здатне боронити нашу країну, яке за умови мирної військової доктрини зможе дати відсіч будь-якому ворогу. Хочу висловити вам величезні слова вдячності за вашу мужність, патріотизм, відданість. Вітати і вшановувати вас слід щодня. Бажаю усім нам миру. Вам і вашим сім’ям щастя, здоров’я і наснаги», - зазначив Роман Филипів.

Відзнакою Президента України «За участь в антитерористичній операції» нагородили війського капелана Сеника Мар’яна.

За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди дня військової частини А4324 Подяку голови облдержадміністрації оголосили військовослужбовцям частини.

Також за вагомий особистий внесок у підтримання морально – психологічного стану особового складу військової частини, волонтерську діяльність та з нагоди дня військової частини А4324  оголосили Подяку голови облдержадміністрації  Бубнюк Людмилі - волонтеру, деректорові ТзОВ «ВЕСТ – АУДИТ – ГРУП».

 

Ключові слова:

нагородженнячастина

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ