На підприємстві Львівщини випустили 1000-ний вагон

28 грудня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

За підсумками 2018 року підприємство ТзОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» випустило тисячу вагонів. На підприємстві працює 700 працівників, які виготовляють продукцію машинобудівної галузі.

Оглянув виробництво і привітав працівників заводу голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Дякую вам за те, що ви працюєте тут на рідній землі. Я вірю в нашу землю і хочу, що мої діти тут жили. І те, що ви робите є для того, що ми саме тут, у рідній державі, на нашій землі ставали на ноги крок за кроком», - зазначив Олег Синютка.

Також за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомі виробничі здобутки Олег Синютка вручи працівникам ТзОВ «Дослідно-механічний завод «Карпати» почесні грамоти.

ТзОВ «Дослідно-механічний  завод «Карпати» – сучасне машинобудівне підприємство, яке вже більше 30-ти років випускає конкурентоспроможну продукцію: хімічне, гірничо-рудне, насосне обладнання, ємкості та резервуари для АЗС,  та транспортування нафтопродуктів, автовишки АГП, запасні частини до хімічного і гірничо-рудного обладнання, товари народного вжитку. Технологічне обладнання по виробництву цементу сухим методом (штабелер, бічний скрепер, мостовий скрепер). Підприємство постійно вдосконалює технологію виготовлення та впроваджує нові, прогресивні вироби. Більшість продукції заводського виробництва сертифікована в системі УкрСЕПРО. Ведуться роботи по формуванню системи управління якiстю серії ISO 9000.

ДМЗ «Карпати» має тісні контакти з підприємствами видобувної, деревообробної, металообробної, паливно-енергетичної промисловості не тільки України, а й Білорусі, Польщі, Німеччини, Італії, Австрії, Данії.

ТзОВ «Дослідно-механічний  завод «Карпати»  з 2012 року займається будівництвом нових вагонів (напіввагони, хопери-цементовози, хопери-зерновози, хопери-окатишевози). В 2017 році отримали дозвіл і виконують деповський і капітальний ремонт вагонів. Разом з тим з 2014 року освоїли виробництво великофутових універсальних контейнерів та контейнерів-цистерн.

На даний час завод працює в двозмінному режимі і обсяги будівництва складають 100-120 вагонів та 20-30 контейнерів в місяць.

Ключові слова:

завод «Карпати»

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ