Лауреатам у галузі культури, літератури, мистецтва, журналістики та архітектури вручили обласну премію

26 грудня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 26 грудня, у Львівському нацональному театрі опери та балету відбулося урочисте вручення Обласної премії у галузі культури, літератури та журналістики.

Премією відзначаються найвизначніші твори літератури, мистецтва, журналістики та архітектури, які утверджують ідеали гуманізму, збагачують історичну пам’ять народу, його національну свідомість та самобутність, а також стали визначною подією в культурному й літературно-мистецькому житті регіону.

"Тут зібрались люди, які мають Божу іскорку. Наша Львівщина є впівзнаваною в Україні та світі вашими талантами. Ми є спадкоємцями великої історії наших предків, які творили минуле. Ваші імена – це синонім успіху, таланту і прогресу. Дякуємо вам, що ви прославляєте нашу країну. Ми – це славетна нація з великим майбутнім", - зазначив у вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

Дизайнер художніх прикрас Роксоляна Шимчук вирішила свою грошову нагороду пожертвувати українським військовим.

"Колись наші предки віддавали десятину на потреби громади. І мені здається, що це зараз, в час війни, особливо актуально. Тому свою премію я маю намір віддати на потреби бійців, які воюють на сході. Буду рада, якщо хтось до мене приєднається і ми зможемо напередодні Різдва зробити такий подарунок нашим захисникам", - наголосила під час нагородження переможниця премії Роксоляна Шимчук.

Премія присуджується щорічно в чотирнадцяти номінаціях. Серед цьогорічних переможців Маркович Костянтин, Сипняк Петро, Малярчук Костянтин, Іутін Олексій, Вовкун Василь тощо.

Ключові слова:

нагородженняпремія

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ