Вероніка Марченко – найкраща спортсменка Львівщини за підсумками листопада

22 грудня 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 22 грудня, відбулося урочисте нагородження кращого спотрсмена Львівщини за підсумками листопаду 2018 року.

Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращою спортсменкою Львівщини у листопаді - Вероніку Марченко.

Участь у заході взяв заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Роман Филипів та начальник управління фізичної культури облдержадміністрації Роман Хім'як.

"Я думаю, що за всі роки Незалежності нашої країни, спортсмени, а зараз і військові, найбільше доклалися до її розбудови та популяризації у світі. Хочу подякувати Національному олімпійському комітету у Львівській області та усім дотичним до того, що спортсмени нашої області відчувають підтримку, яка допомагає їм творити спортивні результати. Нам сьогодні є ким гордитися та чим пишатися. Тільки вперед - до нових вершин та перемог", - зазначив Роман Филипів.

Це почесне звання Вероніка Марченко здобула завдяки успішному виступу на чемпіонаті світу серед військовослужбовців зі стрільби з лука, який відбувся з 11 до 16 листопада 2018 року в м. Тегеран (Ісламська Республіка Іран).

На цьому чемпіонаті спортсмен-інструктор Навчально-спортивної бази літніх видів спорту (м. Львів), старший сержант Вероніка Марченко виборола бронзову нагороду в особистому заліку зі стрільби з лука.

Зазначимо, що сьогодні виповнюється 28 років від дня заснування  Національного олімпійського комітету України. 

Ключові слова:

нагородженняспорт

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ