В області розглянули базові принципи та практики свідомого споживання енергії

20 грудня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Cьогодні, 20 грудня, у приміщенні КЗ ЛОР «Львівська обласна клінічна дитяча лікарня «Охмадит» відбувся семінар «Організація діяльності установи на засадах енергоефективності – базові принципи та кращі практики свідомого споживання енергії».

Захід організували в межах проекту  «Підвищення показників мікроклімату та енергоефективності у дитячій лікарні Охматдит у Львові на 65 тис дітей та дитячому садку для 290 дітей у місті Кам'янка-Бузька, Україна», що виконується Фондом Східна Європа у партнерстві з німецькою громадською організацією «ChildFund Deutschland» за фінансової підтримки Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини та за сприяння Львівської обласної ради і Львівської обласної державної адміністрації.

Під час семінару начальник управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичних ресурсів та енергозбереження Андрій Якубовський ознайомив присутніх з Програмами та проектами у сфері енергозбереження, які реалізуються обласною державною адміністрацією, зокрема, спільно з Фондом Східна Європа.

Окрім цього, з працівники медичного закладу порушили питання  шляхів ефективного використання енергоресурсів у професійній діяльності та в побуті. 

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ