Майже 300 дітей учасників АТО взяли участь у святі Миколая

19 грудня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 19 грудня, у День святого Миколая для майже 300 діток учасників АТО з Львівської області організували святковий захід. Присутніх привітав та поблагословив отець Роман Кравчек, настоятель собору Святого Юра.

У святі також взяв участь голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Сьогодні, у День святого Миколая, ми не могли не згадати про дітей наших захисників. Це – діти Героїв, за кожним мужнім, відважним і нездоланним воїном стоїть надійний тил його сім`ї. Ці діти мають зростати у розумінні того, що їхні батьки  - не просто Герої, а найкращі сини та доньки української землі»,- наголосив очільник Львівщини.

Героїв не лише на війні, а й людей, які отримали статус Нескорених – Романа Панченка, Сергія Калитюка та Сергія Шимчака - привітали оплесками, а також вручили цінні подарунки.

У межах заходу з «Різдвяною колядою» виступив Ігор Богдан. Окрім того, дітям продемонстрували новорічну виставу "Таємнця Лісовичка" Львівського обласного академічного театру ляьльок.

Зазначимо, що організатори заходу - Почесне консульство Угорщини у м. Львові та Львівській області спільно з Асоціацією АТО Львівщини.

Ключові слова:

свято Миколая

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ