У Радехові і Львові навчали членів дільничих виборчих комісії

17 грудня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

15 і 16 грудня у Радехівській райдержадміністрації і Львівській облдержадміністрації відбулися навчання членів дільничних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів, які наступної неділі, 23 грудня, відбудуться у п’ятьох об’єднаних територіальних громадах Львівщини.

Зазначимо, що вибори відбудуться у Радехівській та Бібрській міських, Меденицькій і Лопатинській селищних, а також у Зимновідській сільській радах.

За словами начальника відділу адміністрування апарату Львівської облдержадміністрації Зоряни Павлів, ці навчання відбулися в межах проектів, що реалізуються Центральною виборчою комісією у співпраці з Міжнародною фундацією виборчих систем в Україні.

Їх провели сертифіковані Центральною виборчою комісією тренери Олег Ільницький і Наталія Ільків. Під час 4-годинних навчань було розглянуто усі аспекти роботи ДВК: приймання та зберігання виборчих бюлетенів, організація роботи ДВК в день голосування, підрахунок голосів виборців та встановлення результатів голосування, оформлення виборчої документації, робота зі списками виборців, тощо.

Додамо, що 24 листопада, у Львівській облдержадміністрації відбулося навчання членів територіальних виборчих комісій щодо підготовки і проведення перших місцевих виборів 23 грудня 2018 року.

Ключові слова:

вибориЛьвівщинаОТГ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.07.2020 09:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4800
+75
Очікують
результати тесту:
485
+75
Підтверджені випадки COVID-19:
7321
+171
Одужало:
1167
+25
Померло:
193
+5

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ