Львівщина поглиблюватиме співпрацю із Королівством Бельгія

14 грудня 2018р, Новини. Департамент міжнародної технічної допомоги та міжнародного співробітництва, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 грудня, голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зустрівся із Надзвичайним і Повноважним Послом  Королівства Бельгія в Україні Алексом Ленартсом.

Очільник області подякував уряду та народові Королівства Бельгія за підтримку України в її боротьбі з російським агресором, а Надзвичайний і Повноважний Посол у відповідь запевнив голову облдержадміністрації у незмінності цієї позиції та подальше сприяння Україні в її євроінтеграційних намірах.  

Олег Синютка ознайомив Алекса Ленартса із економічним потенціалом регіону та відзначив важливість для обох сторін залучення на Львівщину бельгійського бізнесу.

«Протягом останніх років на Львівщині збільшилась кількість підприємств з бельгійським капіталом, і це демонструє рівень можливостей Львівської області у різних ділянках економіки. Ми зацікавлені у розширенні співпраці із Королівством Бельгія, адже бельгійські підприємства володіють одними з найкращих сучасних технологій», - наголосив Олег Синютка.

В межах зустрічі сторони порушили питання поглиблення співпраці у різних галузях, зокрема агропромисловому комплексі, ІТ-сфері, туристичному секторі тощо.

«Мені багато розповідали про красу та невичерпні можливості Львівської області, і тепер я переконався у цьому сам. У вас є багато можливостей для розвитку зеленого туризму, харчопереробки, а також графічного дизайну. Тож вважаю, що співпрацю та обмін досвідом обов’язково треба розширювати», - відзначив Надзвичайний і Повноважним Посол Королівства Бельгія в Україні Алекс Ленартс.

Під час розмови сторони також порушили питання організації промоційних турів Львівщиною для представників бельгійських ЗМІ, а також організації бізнес-місій львівських товаровиробників та підприємців для зустрічі із бізнесменами Бельгії.

Ключові слова:

Бельгіяспівпраця

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ