Молодь Львівщини вшанувала загиблих українців у Польщі

12 грудня 2018р, Новини. Департамент внутрішньої та інформаційної політики, Прес-служба ОДА

У межах заходів транскордонного співробітництва молодь Львівщини здійснили поїздку до місць національної пам’яті українців на території Польщі.

Учасники делегації відвідали пам’ятки української історії та культури, провели низку зустрічей у містах Сяноку, Горлиці та Криниці.

Зокрема, у місті Сяноку спільно з місцевими активістами оглянули українську народну архітектуру у найбільшому у Польщі музеї під відкритим небом.

У місті Горлиці відвідали “Культурний центр ім. Б.І. Антонича”, ознайомилися з експозицією проекту Лемківського Єрусалима під назвою Пеклo Нeбo, яка присвячена творчості видатного художника Юрія Новосельського, та обмінялись досвідом організації проектів.

Також у межах поїздки учасники вшанували пам’ять видатного українського поета, вихідця з Лемківщини — Богдана Ігоря Антонича у селі Новиця, де він народився і ріс.

Зокрема  молодь вшанувала пам'ять українців, переселених під час акції “Вісла”

Також учасники поїздки вшанували пам'ять видатного українського художника-примітивіста лемківського походження — Никифора Дровняка. У місці Криниця відвідали могилу митця, ознайомились із життєвим та творчим шляхом знаменитого українця.

Ключові слова:

вшануванняПольща

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 15.08.2020 10:45
Пацієнтів загалом звернулось:
7774
+146
Очікують
результати тесту:
485
+146
Підтверджені випадки COVID-19:
11824
+166
Одужало:
3213
+56
Померло:
324
+6

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ