До Дня Збройних сил України військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував музичний альбом(+відео)

6 грудня 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 6 грудня, у День Збройних сил України у Палаці залізничників військово-патріотичний гурт "Кулі" презентував музичний альбом.

Гурт привітала Міністр у справах ветеранів України Ірина Фріз.

“Нам потрібен мир заради миру, перемога миру на нашій землі, такою має бути наша позиція, якщо ми хочемо бути незалежною суверенної державою. Ви доносите прості істини до людей і ми вдячні вам”, – зазначила Ірина Фріз.

Також із вітальним словом виступив голова Львівської ОДА Олег Синютка.

“За чотири роки ми маємо іншу країну, армію та народ. Від нас залежить дуже багато, щоб кожен на своєму місці робив усе, щоб перемогти ворога.Я переконаний, наш синьо-жовтий прапор майорітиме і над Донецьком, Луганськом,  Севастополем і над Сімферополем.Ми пройдемось переможним маршем і у Криму, і у Донбасі і на всю державу зазвучить Марш нової української армії і на весь голос лунатиме горде “Слава Україні””, – наголосив очільник Львівщини.

Учасники Революції Гідності, а пізніше – бійці першого батальйону нацгвардії імені Кульчицького Зиновій Медюх та Максим Перев’язко за чотири роки бойових дій дали більше тисячі концертів на передовій - від Станиці Луганської і до Маріуполя.

У репертуарі гурту і патріотичні, і народні пісні, зокрема «Мамо не плач», «Хлопчина з майдану», «Дівчина з майдану», «Доброго вам дня», «Слава Україні», «Лента за лентою» тощо. 

Зазначимо, що гурт "Кулі" - учасники проекту "Пісні війни", а також лауреати фестивалю "Пісні, народжені в АТО".

 

Ключові слова:

Кулімузичний альбом

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ