У Крушельницькому лісництві відкрили еколого-просвітницький центр

5 грудня 2018р, Новини. Департамент екології та природних ресурсів, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 5 грудня, в Крушельницькому лісництві НПП «Сколівські Бескиди відбулося урочисте відкриття еколого-просвітницького центру.

Зазначимо, що центр споруджено за кошти обласного фонду охорони навколишнього природного середовища.

В урочистостях з нагоди відриття еколого-просвітницького центру НПП «Сколівські Бескиди» взяли участь начальник відділу біоресурсів, заповідної справи та моніторингу департаменту екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації Інеса Шемелинець, начальник Львівського обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Дейнека, представники природоохоронних установ та громадськості.

В цьому осередку  забезпеченні максимально комфортні умови для перебування відвідувачів.Відтепер, кожен відвідувач Центру може поглиблювати свої знання та вдосконалюватись в напрямку екологічної культури та освіти. Шлях до високої екологічної культури лежить через ефективну екологічну освіту. В сукупності ці два процеси сприяють підвищенню екологічної свідомості, формуванню почуття відповідальності за охорону та збереження довкілля, навиків та досвіду у розв’язанні екологічних проблем.

Ключові слова:

екологія

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ