На Львівщині завершився третій модуль у межах проекту «Академія директорів»

1 грудня 2018р, Новини. Департамент освіти і науки, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 грудня, у Львівському професійному коледжі готельно-туристичного та ресторанного сервісу завершився третій навчальний модуль у межах проекту «Академія директорів».

Участь у заході взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дякую вам за щирість. Ви є справжніми з дітьми, а це та риса, яка притаманна педагогу. Ви щодня відкриваєте для них свої серця, і повірте, що вони це відчувають. "Академія директорів" - це сьогодні те місце, де ви не лише можете здобути нові знання, але обмінятися думками та поділитися досвідом з іншими. Ви віддані тій професії, яку обрали, за що вам особлива вдячність. Пам'ятайте, що усе тепло, добро та любов, яку ви вкладаєте у дітей, обов'язково повернеться назад»,- зазначив очільник Львівщини. 

Окрім того, директори освітніх закладів мали можливість поспілкувалися з Олегом Синюткою та змогли поставити свої запитання.

Упродовж трьох днів директори загальноосвітніх шкіл Львівщини брали участь у тренінгах, лекціях та майстер-класах.

«Директор - це та людина, яка повинна завжди прагнути до кращого. Проект «Академія директорів» дає можливість згенерувати нові ідеї та побачити ефективні рішення щодо покращення освітнього процесу свого навчального закладу. Адже, технології з кожним днем йдуть в перед, а це означає, що отримані знання сьогодні, допоможуть покращити та змінити педагогічні колективи завтра», – розповіла директор департаменту освіти і науки Львівської ОДА Любомира Мандзій.

Зокрема, у межах третього навчального модуля, говорили про ситуаційне лідерство, як розвивати та управляти брендом школи, а також порушили питання «теорії поколінь» вчителів у школі.

Нагадаємо, що «Академія директорів» – проект ініційований департаментом освіти і науки Львівської обласної державної адміністрації. Захід вперше провели у 2017 році у співпраці з ГО «Центр соціальних інновацій.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 03.08.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
6463
+52
Очікують
результати тесту:
485
+52
Підтверджені випадки COVID-19:
9921
+138
Одужало:
2354
+51
Померло:
267
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ