Ветерани АТО провели відкрите тренування зі стрільби з лука

14 листопада 2018р, Новини. Управління фізичної культури та спорту, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 14 листопада, у спортивній школі олімпійського резерву «Електрон», спортсмени – військовослужбовці та ветерани, які зазнали травм під час бойових дій, провели відкрите тренування зі стрільби з лука.

У тренуванні взяв участь учасник АТО Сергій Шимчак, який виборов золоту медаль в командних змаганнях зі стрільби з лука та посів 4 місце у велоспорті на Invictus Games у Сіднеї.

Для належної підготовки Сергія за сприяння голови Львівської ОДА Олега Синютки придбали лук WiawiNaNoTFT в комплекті зі стрілами та аксесуарами.

«Досягти найвищих результатів неможливо без належного інвентаря. Сподіваюся, з нового лука будуть випущені найвлучніші стріли, що приведуть наших лучників до ще не одного золота», - наголосив Олег Синютка.

На сьогодні Сергій Шимчак є членом національної паралімпійської збірної команди України, яка візьме участь у  Кубку світу зі стрільби з лука, що відбудеться у квітні 2019 року в Італії. 

«Відчувається велика підтримка з усіх сторін, за яку хочеться щиро подякувати. Розвиток спорту серед ветеранів, які пройшли війну, мотивує не зупинятись на досягнутому і шукати нові сфери для самореалізації», - зазначив Сергій Шимчак.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ