На Львівщині відбудеться 31-й Ярмарок кар’єри

13 листопада 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Львівський обласний та міський центри зайнятості спільно з Національним університетом «Львівська політехніка» проводять 31-й Ярмарок кар’єри.

Захід відбудеться 15 листопада 2018 року у Львівському Будинку праці (м. Львів, вул. Княгині Ольги, 122). Початок – об 11.00.

Вести діалог з потенційними претендентами на вільні робочі місця і вакантні посади зголосилися майже 60 фірм і компаній, які пропонуватимуть варіанти працевлаштування за різними професіями та спеціальностями.

Учасники заходу матимуть нагоду вивчити реалії сучасного ринку праці, з’ясувати вимоги підприємств до професійних умінь найманого персоналу, довідатися у працедавців про умови та розмір оплати праці, ознайомитися зі змістом посередницьких послуг служби зайнятості, а також отримати консультації фахівців щодо застосування норм чинного законодавства.

У межах 31-го Ярмарку кар’єри також відбудуться:

о 10.00 – семінари для безробітних на тему: «Загальні питання зайнятості та стан ринку праці», «Техніка пошуку роботи. Співбесіда з роботодавцем»;
о 13.00 – тестування учнівської молоді загальноосвітніх шкіл Львова з питань вибору фаху;
о 14.00 – презентація професій: водій трамвая та водій тролейбуса, а також послуг служби зайнятості з питань організації професійного навчання, перенавчання та підвищення кваліфікації.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ