У межах проекту «Український Донбас» на Львівщину завітали творчі колективи з Луганщини

8 листопада 2018р, Новини. Департамент з питань культури, національностей та релігій, Прес-служба ОДА

Сьогодні у районному народному домі м. Червоноград з нагоди Всеукраїнського дня працівника культури та майстрів народного мистецтва колективи Палацу культури м. Рубіжне – Зразковий ансамбль танцю «Орля» та циркова студія «Кристал» вітатимуть гостей свята мистецькою програмою «Даруємо мистецтво». 

Вкотре в межах співпраці Луганської та Львівської області, а також культурних обмінів між областями Львівщину відвідає понад 30 дітей.

«Цей культурний обмін між областями є надзвичайно важливий, оскільки наші мешканці мають змогу ознайомитися із мистецькими традиціями інших регіонів держави. Особливо цінним він є зараз, коли у такий нелегкий для України час ми ще більше повинні гордитися українськими традиціями та шанувати їх», - зазначила директор департаменту з питань культури, національностей та релігій Львівської облдержадміністрації Мирослава Туркало.

Впродовж 3 днів гості з Луганщини матимуть можливість краще пізнати культурну столицю України. Діти вже встигли побувати у Львівській опері, музеях, виставкових залах, театрах, прогулялися старовинними вуличками міста, відвідали департамент з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації, де мали можливість поспілкуватися з директором департаменту, яка на згадку про приємну зустріч подарувала кожному гостеві книгу.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ