На Львівщині комфортне бізнес-середовище, - Ірина Савка

2 листопада 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2  листопада, голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка зустрівся з представниками групи компаній «Континентал Фармерз Груп».

У межах зустрічі генеральний директор групи Компаній «Континентал Фармерз Груп» - ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Марк Леард відмітив покращення інфраструктури, зокрема, ремонт та будівництво доріг на території області та відкриття нових повітряних сполучень.

Окрім того, гість привітав Олега Синютку із тим, що він став лауреатом премії «Людина року 2017» у номінації «Регіональний лідер». 

«Ми хочемо подякувати вам за вашу підтримку та комфортне бізнес-середовище, яке є на Львівщині», - зазначила заступник директора з зовнішніх питань «Континентал Фармерз Груп»  - ТзОВ «Агро ЛВ Лімітед» Ірина Савка.

Також вона додала, що саме успішна діяльність у Львівській області стала меседжем і переконала інвесторів з інших областей.

У свою чергу, очільник Львівщини ознайомив присутніх з успішною реалізацієї проекту Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні».

Зазначимо, що Львівщина є однією з трьох пілотних областей України, які реалізовують цей проект. Завданням програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у Львівській області є забезпечення технічної, аналітичної, методологічної та консультативної допомоги власникам сільськогосподарських земель, фермерам, територіальним громадам, органам влади у напрямку прозорості земельних ресурсів, сприяння наповненню Земельного кадастру та Реєстру прав, ефективного управління земельними ресурсами.

Під час зустрічі сторони також обговорили перспективи подальшої співпраці з групою компаній «Континентал Фармерз Груп» на території Львівської області.

Ключові слова:

аграріїЛьвівщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ