Олег Синютка привітав працівників соціальної сфери

2 листопада 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 листопада, відбулись урочистості з нагоди Дня соціального працівника України.

Зі святом присутніх привітав голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«У ваших серцях – велика любов до людей, бо ви опікуєтеся тими, кому найскладніше. Ви робите сьогодні надзвичайно багато, тож робіть це як для себе. Адже коли ви чините добро, то воно до вас обов’язково повернеться. Люди сьогодні на нас надіються, а ми сьогодні репрезунтуємо державу, тож нам треба подекуди відкинути власні амбіції та допомагати тим, хто цього дійсно потребує. Не знехтуйте людською довірою, не робіть нічого, щ оби йшло всупереч вашому сумлінню. Дякую вам і успіху», - зазначив очільник Львівщини.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та з нагоди Дня працівника соціальної сфери представників галузі нагородили Грамотами та Подяками облдержадміністрації.

Довідково:

У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99 відзначають День працівника соціальної сфери.

Це свято є свідченням високої оцінки державою ролі працівників, які щодня забезпечують реалізацію державної політики з питань соціального захисту, зайнятості, організації оплати і безпеки праці, трудових відносин.

У 2018 році День працівника соціальної сфери України припадає на 4 листопада.

Ключові слова:

соцзахист

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ