Туристичний бізнес Львівщини презентує свій потенціал у межах ХVIII Міжнародного економічного форуму

30 жовтня 2018р, Новини. Управління туризму та курортів, Прес-служба ОДА

У четвер, 2 листопада, у межах ХVIII Міжнародного економічного форуму «Львівщина -  хаб можливостей!» управління туризму та курортів Львівської  облдержадміністрації організовує сесію «Туристичний Маркетплейс Львівщини».

У межах заходу передбачена панельна дискусія «Роль та місце туризму в економіці країни», яку модеруватиме президент Національної Туристичної Організації України Іван Ліптуга.

Участь у дискусії візьмуть:

  • Микола Величкович – Народний депутат України, перший заступник голови Комітету з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму ВРУ
  • Ростислав Замлинський – перший заступник голови Львівської облдержадміністрації, «Туризм – драйвер сталого розвитку Львівщини»
  • В'ячеслав Войнаровський –  представник МЗС України у Львові
  • Бека Джекелі – координатор з питань взаємин з членами Всесвітньої туристичної організації (ЮНВТО). «Рекомендації щодо національної та регіональної туристичної політики для України».
  • Ігор Торський  – віце-президент Української Асоціації Медичного Туризму. «Медичний туризм: що і чому лікують іноземці в Україні».

Окрім того, у межах заходу відбудуться презентації від туристичного бізнесу Львівщини.

Учасники орієнтовна кількість 150 (туроператори з Азербайджану, Білорусі, Ізраюлю, Іспанії, Португалії, Китаю, України, готельно-відпочинкові та санаторно-курортні комплекси Львівщини, науковці, експерти)

"Наша мета - презентувати туристичні продукти ЛЬвівщини та встановити партнерські відносини із іноземними компаніями для залучення туристичних потоків. Ми очікуємо на приїзд туроператорів з Азербайджану, Білорусі, Ізраюлю, Іспанії, Португалії, Китаю, України, а також представників готельно-відпочинкових та санаторно-курортних комплексів Львівщини, науковців, експертів", - зазначила начальник управління туризму та курортів Львівської ОДА Наталія Табака.

З детальною Програмою можна ознайомитися тут.

Старт - об 11:00 ранку.

Місце проведення: «Park. Art of Rest» (м.Львів, вул. Дмитра Вітовського, 43А).

Реєстрація для участі здійснюється за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 28.05.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2216
+47
Очікують
результати тесту:
71
+47
Підтверджені випадки COVID-19:
1513
+70
Не підтверджено діагноз:
6038
+261
Одужало:
335
+13
Померло:
48
+0
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ