В області триває реалізація Програми Світового банку з підтримки прозорого управління земельними ресурсами

12 жовтня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

У департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА відбулось чергове засідання робочої групи із забезпечення ефективної реалізації Програми Світового банку «Підтримка прозорого управління земельними ресурсами в Україні» у Львівській області.

Програму реалізують в межах Меморандуму про взаєморозуміння між Міжнародним банком реконструкції та розвитку та Львівською обласною державною адміністрацією.

Під час засідання презентували попередні результати розробленої за допомоги супутникових даних карти класифікації Львівської області в частині моніторингу землекористування, лісів, водних ресурсів, розробили пропозиції покращення отриманого продукту-карти, оцифровування та векторизації планів паювання сільськогосподарських земель та іншої кадастрової інформації, виконання кадастрових та картографічних робіт в пілотній громаді. Окрім цього окреслили плани роботи групи на 4-й квартал 2018 року.

Також, учасники групи обговорили питання інформування мешканців пілотної  Давидівської ОТГ про впровадження Проекту, поточні результати здійснення виїздів з надання безоплатної правової допомоги в сфері земельних відносин.

Як зазначили у департаменті агропромислового розвитку Львівської ОДА реалізація Проекту Світового банку дасть можливість впорядкувати інформацію про земельні ресурси, які є на території ОТГ, а відтак сприятиме ефективному та правовому їх управлінню.

Нагадаємо, що завданням програми є забезпечення технічної, аналітичної, методологічної та консультативної допомоги власникам сільськогосподарських земель, фермерам, територіальним громадам, органам влади у напрямку прозорості земельних ресурсів, сприяння наповненню Земельного кадастру та Реєстру прав, ефективного управління земельними ресурсами.

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ