Готовність областей до осінньо-зимового періоду розглянули під час засідання комісії з питань ТБ та НС

12 жовтня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 12 жовтня, відбулось засідання Державної комісії з питань ТЕБ та НС під головуванням Віце-прем‘єр-міністра - Міністра розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадія Зубка. У засіданні взяли участь представники центральних органів виконавчої влади, обласних державних адміністрацій, голови регіональних комісій з ТЕБ та НС.

Одним із основних питань засідання стала підготовка до дій в осінньо-зимовий період 2018/2019 років.

«Ще раз наголошую, саме підготовка технічного стану критичної інфраструктури до початку опалювального сезону і роботи в зимовий період має стати зараз пріоритетним і першочерговим питанням для місцевої влади», - наголосив Генадій Зубко.

Окремо він зупинився і на питанні підготовки дорожньо-транспортної інфраструктури, а також необхідності розгортання в регіонах оперативних штабів при зниженні температури або виникненні надзвичайних ситуацій.

Додамо, що як інформують у департаменті розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства Львівської ОДА,  Львівщина технічно готова до опалювального сезону. Відтак,  у сфері житлово-комунального господарства технічна підготовка тривала за трьома ключовими напрямами: теплопостачання – замінили та відремонтували 24 котли на комунальних та відомчих котельнях, підготували та замінили 11,1 км теплових  мереж; житловий фонд – здійснили ремонт 6435 покрівель, 1623 опалювальних систем холодного  та гарячого водопостачання; водопровідно-каналізаційне господарство – відремонтували та замінили 34,1 км водопровідних та 11 км каналізаційних мереж. Детальніше за посиланням.

Ключові слова:

опалювальний період

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ