На Львівщині відбудеться XVIII Міжнародний економічний форум

2 жовтня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Упродовж двох днів, 1-2 листопада на Львівщині триватиме масштабна економічна подія - XVIII Міжнародний економічний форум. Цьогорічний девіз форуму  - «Львівщина — хаб можливостей!» об’єднає представників дипломатичних та бізнес-делегацій з України та закордону. Про це сьогодні, 2 жовтня, під час брифінгу розповів директор департаменту економічної політики Львівської ОДА Роман Филипів.

«Безпрецедентною подією першого дня економічного форуму, яка стосується не лише економіки області, а й суспільно політичного життя всієї держави,  стане виставка, де будуть представляти свої виробничі потужності  та продукцію промислові підприємства Луганської і Донецької областей. Це дуже важливо, адже Львівщина сьогодні стає майданчиком, де мають можливість показати себе інші регіони, обговорити політичні та стратегічні питання розвитку нашої держави», - розповів Роман Филипів.

Основні події першого дня Форуму відбуватимуться на Арені Львів в межах 4-х пленарних дискусій.

«Перша пленарна дискусія стосуватиметься тих економічних реформ, які відбуваються в нашій державі, їхнього впливу на промислову політику. Ми розраховуємо, що в цій дискусії візьмуть участь відомі, провідні українські та зарубіжні економісти, представники дипломатичного сектору, УрядуУкраїни. Тут говоритимемо про ті реформи, які відбуваються в Україні, як вони впливають на економічне, суспільне життя, промисловість. Друга панельна дискусія стосуватиметься монетарної політики. Третя – експортних можливостей України і Львівщини. Ми дуже багато говоримо зараз про те, що в межах області ми реалізовуємо ініціативу, яка полягає у супроводі експортерів, де ми допомагаємо нашим експортерам виходити на зовнішні ринки, долати різноманітні проблемні питання, які виникають під час реалізації зовнішньоекономічних відносин. Ми тут хочемо почути думку і представників Торгово –промислової палати, торгових представництв, Уряду, про те,  якою має бути політика держави стосовно підтримки експорту і що ми маємо робити, щоб експортери зайняли свою нішу на зовнішніх ринках, щоб вони були конкурентоспроможними і щоб їхня продукція користувалася попитом.  Четверта панельна дискусія буде стосуватися високотехнологічної Львівщини. Сьогодні Львівщина має всі потужності і кадрові і економічні для того, щоб тут працювали інвестори з високотехнологічним виробництвом», - зазначив Роман Филипів.

У межах другого дня Форуму заходи відбуватимуться на різних лоціях, які стосуватимуться агропромислового розвитку, реалізація ініціативи «Львівський промисловий ХАБ», міжнародне співробітництво, розвиток туризму, паливно-енергетичного комплексу.

«Загалом очікуємо, що участь в цьогорічному Форумі візьме понад 2,5 тисячі учасників. Як показує практика попередніх форумів це привертає увагу до Львівщини, дає відповіді на багато запитань, які виникають в потенційних інвесторів та суб’єтів господарювання, які вже тут працюють. Ми в черговий раз привернемо увагу до Львівщини як майданчика для економічних, політичних, суспільних дискусій», - наголосив Роман Филипів.

Ключові слова:

Економічний Форум

Global Options

Анонси
Ключові слова

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ