У Львівській ОДА презентували виставку світлин учасників Ігор Нескорених 2017 та 2018 років

28 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 вересня, у Львівській ОДА презентували виставку світлин членів Національних збірних команд України Ігор Нескорених 2017 та 2018 років.

“Цей проект ми створюємо з метою підтримати хлопців, які цьогоріч поїдуть на міжнародні змагання, а також, щоб кожен дізнався про учасників Ігор Нескорених 2017 року, які гідно представили Львівщину минулоріч. Відтак, у Львівській ОДА  презентуємо інформаційний стенд із світлинами спортсменів, їх тренерів та інформацією про них. У кожній світлині Нескорених можна простежити стержень віри в себе, віри в свою Батьківщину та віру в перемогу. Це те, що дає українським героям натхнення до творення себе в державі та держави в собі. Вони пішли би на першу лінію фронту ще раз, не замислюючись. Та в силу своїх поранень не можуть цього зробити, тому знайшли інший спосіб наближати нашу перемогу”, -  зазначила т.в.о. директора департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА Ольга Березюк.

Автори світлин - відомі фотографи Катерина Птаха, Роман Метельський, Сергій Талочко, Микола Сенюк.

Зазначимо, цьогоріч Україну на міжнародних змаганнях «Invictus Games» у м. Сідней упродовж 20-27 жовтня представлять ветерани Сергій Шимчак та Богдан Оксентюк.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ