На Яворівському полігоні відбулась урочиста церемонія передачі повноважень операції «Unifier»

24 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 24 вересня, в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбулась урочиста церемонія передачі повноважень операції «Unifier». 

У заході взяли участь Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні пан Роман Ващук, заступник командувача Об’єднаного командування з операцій Канади генерал-майор Уільям Сеймор, перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, почесний консул Канади у Львові Оксана Винницька-Юсипович, начальник Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України генерал-майор Володимир Гордійчук та інші високоповажні гості. 

В урочистій обстановці підполковник ФрейзерОлд, передав повноваження операцією «UNIFIER» підполковнику П’єру Леру. Разом із генерал-майором Уільямом Сеймуром вони закріпили цей факт своїми підписами у відповідних протоколах. Це вже шоста ротація канадського контингенту військової місії операції «Unifier». Від початку роботи місії за допомогою фахівців Канади пройшли вишкіл понад 5 тисяч військовослужбовців Збройних Сил України.

Окрім того, за сприяння розвитку міжнародного військового співробітництва між Збройними Силами України і Збройними Силами Канади та з нагоди чергової ротації  військовослужбовців Збройних Сил Канади в межах операції UNIFIER чотирьом військовослужбовцям Канади оголосили подяку голови облдержадміністрації.

Довідково:

Операція UNIFIER - це місія Канадських збройних сил (CAF) для підтримки сил безпеки в Україні. Основна операція полягає в тому, щоб допомогти їм в підготовці сил безпеки. Це допоможе їм покращити і наростити свої можливості та можливості. 

Ключові слова:

Канадаполігонротація

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 25.05.2020 14:00
Пацієнтів загалом звернулось:
2085
+31
Очікують
результати тесту:
125
+31
Підтверджені випадки COVID-19:
1360
+27
Не підтверджено діагноз:
5257
+96
Одужало:
287
+11
Померло:
40
+4
COVID-19 у Львівській області: карта поширення

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ