На Львівщині відзначили працівників лісової галузі

15 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 15 вересня, на території ландшафтного парку палацу баронів Гределів у місті Сколе стартував міжнародний фестиваль «Мисливська ватра». Метою заходу є розвиток та популяризація мисливської культури, ловецьких традицій, а також обмін досвідом учасників із України та закордону.

В межах фестивалю відбулись урочистості з нагоди «Дня працівника лісу». Привітав лісівників області голова Львівської ОДА Олег Синютка.

«Для Львівщини лісова галузь є однією з найважливіших. Кожен четвертий долар експортної виручки на Львівщину приходить від експорту продукції лісового господарства. Українська держава чітко заявила, що ми будемо відстоювати протекцію для нашого лісового господарства, тих людей, які тут, на рідній землі, приносять добробут для своїх родин, для нашої Вітчизни. Ми маємо триматися разом, йти вперед, адже за нами велика країна, а перед нами – наша з вами перемога», - зазначив Олег Синютка.  

Також у вітальному слові очільник області закликав вшанувати українського воїна, який сьогодні героїчно боронить кордони України на Сході.

«Сьогодні ми маємо можливість тут святкувати, радіти життю, молитися рідною мовою тому, що за тисячу кілометрів від Сколе, від Львівщини, стоїть українське військо, український солдат. Воїни, які пройшли українсько-російську війну, є також тут сьогодні з нами. Низький уклін нашим Героям, які сьогодні стоять за правду, віру та волю», - додав Олег Синютка.

Олег Синютка вручив почесні грамоти кращим працівникам лісової галузі області.  

Зазначимо, що в межах фестивалю відбудеться конкурс мисливських колективів, мисливство очима художників та народних умільців, виставка, продаж картин, фотографій, виробів з дерева та шкіри, біжутерії та інших виробів, презентація книги І. Чудійовича «Мисливська «Атлантида» Львівських Карпат», дитячі вікторини, конкурси і забави, виступи художніх етнічних та професійних колективів, мисливська музика, виводка мисливських собак, виставка експонатів мисливської таксидермії, виставка мисливських трофеїв, мисливська та бойківська кухня.

Завершеться фестиваль о 20:00 годині святковою вечерею біля «Мисливської ватри».

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ