Стань громадським контролером: мешканці області можуть поскаржитись на якість будівельних робіт за допомогою онлайн ресурсу

11 вересня 2018р, Новини. Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 11 вересня, у Львівській ОДА презентували інтерактивну карту будівельних  робіт області. Окрім детальної інформації щодо об’єктів будівництва, відомостей про підрядника та замовника, відтепер мешканці області можуть поскаржитись на неналежну якість виконання будівельних робіт.

Як зазначила заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко, мешканці, які проводитимуть своєрідний моніторинг виконання робіт і відповідно реагуватимуть, зокрема щодо неналежного їх виконання, можуть стати своєрідним агентом позитивних змін у власному селі, місті чи області.

«Клікнувши на кнопочку «Подати скаргу на неналежну якість ремонту», ви можете описати у вашому зверненні чому ви вважаєте, що ремонт неякісний, додати фотоматеріали, залишити відповідно свої контактні дані і ця скарга автоматично надійде у відділ звернень громадян. Це вже працює. І важливо, щоб сьогодні люди за допомогою карти могли побачити, які об’єкти будуються на їхній вулиці, в селі, висловити свою думку щодо якості цих ремонтних робіт. Наразі ми ремонтуємо 1800 об’єктів і часто виїжджати на кожен не завжди є можливість. Відтак кожен мешканець області може стати своєрідним агентом позитивних змін,висловлюючи свою думку, скаргу чи незадоволення через онлайн ресурс. Відповідні департаменти реагуватимуть на ці звернення і при потребі залучатимуть правоохоронні органи для належного виконання ремонту об’єктів», - розповіла Валентина Москаленко.

Онлайн карта будівельних робіт доступна за посиланням.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ