Майже півтисячі курсантів-першокурсників склали Військову Присягу на вірність українському народові

1 вересня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 вересня, в Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової Присяги на вірність українському народові курсантами-першокурсниками.

Відтак, майже півтисячі юнаків та дівчат, які були зараховані на навчання до одного з провідних вищих військових навчальних закладів – Національної академії сухопутних військ, стали повноправними захисниками рідної землі.

Участь в урочистостях взяв голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка, голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, Народний депутат Оксана Юринець та інші.

"Дорогі курсанти, від вашого рішення та вибору залежить не лише ваша особиста доля, але й доля усієї нашої держави. Сьогодні кожен громадянин України вдячний українському військовому, солдату за те, що ми тут, на Львівщині, маємо мир та спокій. Саме українська армія, і в тому числі ви, маєте найбільшу довіру у суспільстві та повагу. Ми гордимося, що сьогодні у цьому складному та важкому світі ми – не самі. Мені приємно на цьому святі вітати представників Збройний сил наших держав-партнерів та союзників, які  розуміють, що український воїн сьогодні на Сході боронить не тільки нашу землю, але й боронить Європу та наші спільні християнські цінності", - зазначив Олег Синютка.

Окрім того, очільник Львівщини додав: "Пам’ятайте, що сьогоднішній день для вас є надзвичайний, бо людина складає Присягу у своєму житті лише раз. Будьте гідними і пронесіть крізь усе життя слова, які сьогодні пролунають. Слова на вірність Батьківщині. Я переконаний, що серед вас є ті, хто підніме наш синьо-жовтий стяг у Сімферополі та Севастополі та на кожній прикордонній заставі. Будьте вірні своєму військовому обов’язку та славі українського війська. Пишайтеся вашими родинами, бо ваші рідні та вся Україна молиться за вас, за наш спільний успіх та перемогу. Слава Україні!"

Зазначимо, що навчатимуться першокурсники на трьох факультетах й інституті МПЗ за 10 спеціальностями. Зокрема, з них готуватимуть офіцерів для механізованих та танкових військ, командирів артилерійських і ракетних підрозділів, фахівців артилерійської розвідки, офіцерів-вихователів, культурологів, військових диригентів, офіцерів тактичної ланки для інженерних військ ЗСУ та інших формувань України.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 07.08.2020 10:30
Пацієнтів загалом звернулось:
6942
+135
Очікують
результати тесту:
485
+135
Підтверджені випадки COVID-19:
10572
+152
Одужало:
2822
+87
Померло:
294
+11

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ