Аграрії Львівщини розпочали посів озимих культур

20 серпня 2018р, Новини. Департамент агропромислового розвитку, Прес-служба ОДА

Одночасно із збором врожаю аграрії Львівщини розпочали посів озимих культур урожаю 2019 року.

За інформацією сільгоспвиробників, прогнозована площа посіву озимих зернових культур під урожай 2019 року становитиме 118,5 тис га, що на 13,0 тис га більше до 2018 року.

Озимі зернові культури є більш урожайними у порівнянні із ярими зерновими. Окрім того, збільшення озимого клину у структурі посіву зменшує напруженість у період проведення весняно-польових робіт.

Крім озимих зернових, сільськогосподарські підприємства планують посіяти 54,0 тис га озимого ріпаку.

Якісний посівний матеріал є запорукою високих майбутніх врожаїв. значною мірою він залежить від якості насіння. Для засіву запланованих площ аграріям потрібно 26,1 тис тонн насіння озимих зернових культур та 0,3 тис тонн насіння ріпаку озимого.

Перевірку насіннєвого матеріалу та видачу сертифікатів для суб’єктів насінництва здійснює Львівський центр сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції.

Для забезпечення власних потреб сільськогосподарські виробники області можуть визначити посівні якості насіння у Львівському центрі сертифікації та експертизи сільськогосподарської продукції, у Головному управлінні Держпродпоживслужби у Львівській області, у Львівській обласній фітосанітарній лабораторії.

Фермерські господарства, які закупляють базове або сертифіковане насіння вітчизняної селекції можуть скористатись фінансовою підтримкою з державного бюджету, яка надається на часткову компенсацію вартості закупленого у суб’єктів насінництва насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції в розмірі 80 відсотків вартості насіння (без ПДВ), але не більше 30 000 гривень на одне фермерське господарство.

Детальніше з умовами надання підтримки можна ознайомитись на офіційному сайті Міністерства аграрної політики та продовольства України .

Ключові слова:

аграріїЛьвівщина

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ