У Львівському перинатальному центрі майбутніх матерів навчали правилам грудного вигодовування

3 серпня 2018р, Новини. Департамент охорони здоров’я, Прес-служба ОДА

У межах Тижня підтримки грудного вигодовування «Підтримаємо грудне вигодовування разом» у Львівському державному обласному перинатальному центрі відбулася лекція «Як забезпечити успішне грудне вигодовування» для майбутніх матерів.

Головний експерт департаменту охорони здоров’я з питань грудного вигодовування Ольга Шлемкевич, під головуванням якої пройшов захід, ознайомила присутніх з основами правильного грудного вигодовування, положеннями прикладання дитини, а також звернула увагу на харчування матері під час годування грудьми.

«Грудне вигодовування – це єдиний природній і найкращий метод годування дітей раннього віку. Адже склад грудного молока унікальний, насичений поживними речовинами, факторами імунного захисту та елементами для росту тканин. Грудне молоко повністю задовольняє потреби дитини, легко засвоюється та забезпечує захист проти інфекційних захворювань», - зазначила Ольга Шлемкевич.

Як зазначила фахівець грудне вигодовування має і переваги для здоров’я матері. Зокрема, зміцнюється здоров’я жінки, зменшується ризик післяпологової кровотечі та ризик розвитку онкологічних захворювань.

По завершенні лекції учасники задавали важливі питання та отримали фахові відповіді, як під час дискусії, так і індивідуально.

Також, 2 серпня, пройшла акція «День відкритих дверей у Львівському державному обласному перинатальному центрі». Майбутні матері мали змогу оглянути палати, пологові зали, відчути умови перебування у центрі та поспілкуватись з породіллями.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 11.07.2020 11:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4553
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
6882
+119
Одужало:
1009
+6
Померло:
181
+3

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ