Гірникам Львівщини виплатили 70 % зарплати за червень

2 серпня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 2 серпня, на рахунки ДП «Львіввугілля» надійшли кошти в сумі 25 млн грн. Весь фінансовий ресурс скерували на виплату заробітної плати гірникам.

Відтак як інформують у департаменті паливно-енергетичного комплексу Львівської ОДА гірникам вже виплатили 70 % зарплати за червень.

Додамо, що 1 серпня в ДП «Львіввугілля» відбулося виїзне засідання з розгляду проблемних питань роботи підприємств вугільної галузі області. Серед учасників заходу - перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський, керівники ДП «Львіввугілля», вугільних шахт, підприємств енергетичної галузі області, профспілок.

В межах засідання перший заступник голови Львівської ОДА відзначив збільшення поставок вугілля ДП «Львіввугілля» на Добротвірську ТЕС (у липні відвантажено 42 тис тонн проти 33,7 тис тонн у червні), а також запропонував звернутися до народних депутатів України від Львівщини з проханням ініціювати створення депутатської комісії, яка б вивчила ситуацію щодо невиплати коштів, зароблених ДП «Львівугілля» за відвантажену вугільну продукцію.

Ключові слова:

зарплатаПЕКшахтарі

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ