Студенти академії сухопутних військ склали присягу

28 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 липня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність українському народові студентами, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ви обрали для себе непростий та відповідальний шлях: захищати Україну, боронити честь, гідність і славу всього народу. Вся наша країна, як і ви сьогодні, стоїть пліч-о-пліч з усім цивілізованим світом та боронить європейські цінності, демократію і вільний розвиток. Ми єдині і уже бачимо результати:безвізовий режим, аспіроване членство в НАТО, санкції проти агресора. Це все наші з вами  досягнення, досягнення нашої дипломатії та Президента Петра Порошенка. Ми вистоїмо і встоїмо з вашою допомогою. Ми обрали свій курс і рухаємось вперед. Ніколи не сумнівайтесь у своєму виборі, бо вам вдячний увесь український народ », - наголосив під час присяги Ростислав Замлинський.

Цього дня Військову присягу на вірність українському народові  склали більше 800 юнаків та дівчат, які мають вищу освіту.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ