Студенти академії сухопутних військ склали присягу

28 липня 2018р, Новини. Прес-служба ОДА

Сьогодні, 28 липня, у Національній академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного відбувся урочистий ритуал складання Військової присяги на вірність українському народові студентами, які пройшли навчання за програмою підготовки офіцерів запасу.

В урочистостях взяв участь перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський.

«Ви обрали для себе непростий та відповідальний шлях: захищати Україну, боронити честь, гідність і славу всього народу. Вся наша країна, як і ви сьогодні, стоїть пліч-о-пліч з усім цивілізованим світом та боронить європейські цінності, демократію і вільний розвиток. Ми єдині і уже бачимо результати:безвізовий режим, аспіроване членство в НАТО, санкції проти агресора. Це все наші з вами  досягнення, досягнення нашої дипломатії та Президента Петра Порошенка. Ми вистоїмо і встоїмо з вашою допомогою. Ми обрали свій курс і рухаємось вперед. Ніколи не сумнівайтесь у своєму виборі, бо вам вдячний увесь український народ », - наголосив під час присяги Ростислав Замлинський.

Цього дня Військову присягу на вірність українському народові  склали більше 800 юнаків та дівчат, які мають вищу освіту.

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 02.07.2020 10:40
Пацієнтів загалом звернулось:
3908
+76
Очікують
результати тесту:
485
+76
Підтверджені випадки COVID-19:
5730
+152
Одужало:
863
+63
Померло:
146
+0

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ