«Наші працівники не відчувають різниці між умовами праці тут в Україні і в нашій компанії в Польщі», - HR спеціаліст Антоніна Курець в межах Open Discussion

20 липня 2018р, Новини. Відділ інвестиційної діяльності, Департамент економічної політики, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 20 липня, у прес-клубі Гал-інфо відбулась відкрита дискусія (Open Discussion) щодо проблем трудової та освітньої міграції з України. В межах дискусії порушили питання розвитку міграційних процесів, причин, а також можливих шляхів їх вирішення. Окрім цього презентували досвід успішних компаній, які спрямовують свої зусилля в тому числі на попередження трудової міграції.

Зокрема своїм досвідом поділився менеджер освітніх проектів Львівського ІТ-кластеру Володимир Сухий.

«В нас щосеместру є курс «Управління ІТ-проектами, або командна робота». Студенти діляться на команди і один семестр працюють над власним проектом. Проекти можуть бути різні – це розробка якогось сайту, додатку, «розумних» речей та пристроїв. Кожній команді ми надаємо ментора з ІТ-компанії, який і допомагає студентам реалізувати свій проект. Відповідно з кожним семестром студенти опрацьовують свої проекти краще, ментори розповідають своїм співробітникам про ці проекти, таким чином залучаємо ще більше ІТ-спеціалістів. Також ми працюємо з університетами і оновлюємо програми», - зазначив Володимир Сухий.

Про мотиваційні чинники розповіла і HR спеціаліст компанії PriceWaterhouseCoopers Антоніна Курець.

«Наші працівники не відчувають різниці між умовами праці тут в Україні і нашій компанії в Польщі. Це дає нам поштовх діяти далі, розвивати і планувати компанію на ринку праці. Ми дбаємо про гідну заробітну плату, студентам ми одразу пропонуємо оплату та офіційне працевлаштування з першого дня. Окрім цього - це річний бонус, який діє у нас. Та найбільшою мотивацією для працівників є атмосфера в компанії, гідне відношення, яке дозволяє не лише утримувати людей, але й розвивати компанію», - зазначила  Антоніна Курець.

Як зазначила  заступник директора Львівського обласного центру зайнятості Оксана Іванчук сьогодні є значна кількість вакансій для працевлаштування.

«За останні 2 роки кількість вакансій, які подаються до служби зайнятості зросла на 50 %. Маємо 7,5-8 тисяч вакансій, 2/3 з яких це потреба в робітничих кадрах, 1/3 для фахівців з вищою освітою. Служба зайнятості на ринку праці займає приблизно 26 % від загальної кількості прийнятих працівників. Відтак, якщо 8 тисяч це 25 % загального ринку, то ще ¾ такої кількості вакансій знаходяться десь в тіні. Реально потреба в персоналі є, роботодавці відчувають шалений кадровий «голод». Працювати у Львові на 12-20 тисяч гривень можна як і фахівцям з вищою освітою, так і з робітничим фахом. В багатьох випадках міграція - це втеча від відповідальності, сім’ї та обов’язків»,- розповіла Оксана Іванчук.

Як підсумував дискусію начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис сьогодні дійсно є можливості для вирішення питання міграції, проте це потребує як особистого розуміння кожного працівника, так і працедавця.

«Сьогодні найлегше кричати, що все пропало. Але сьогоднішня дискусія демонструє, що вирішення є і є можливості для того, щоб працювати в Україні, та області зокрема теж. Для компаній – це гідна заробітна плата та забезпечення базових професійних потреб працівників, для працівника особиста відповідальність», - зазначив Роман Матис.   

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 13.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4645
+46
Очікують
результати тесту:
485
+46
Підтверджені випадки COVID-19:
7003
+104
Одужало:
1113
+56
Померло:
186
+3

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ