Українське товариство сліпих відзначає 85-річчя

1 Червня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 1 червня, у будинку культури УТОС урочисто відзначили 85-ту річницю створення Всеукраїнської організації інвалідів «Українське товариство сліпих». 

До святкування долучився голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка.

«Дякую Вашій організації і людям, які тут трудяться, за те, що ви є. Дякую за те, що ви даєте можливість людям, які перебувають поруч, відчувати себе достойно. Ви – люди, які перемогли, ви – приклад для багатьох українців, як не зневіритись, не здатись та не опустити руки. Ми вами пишаємось і гордимось», - зазначив Олег Синютка.

Також очільник області вручив членам спільноти подяки та сертифікат на спортивно реабілітаційне обладнання для кімнати фізичної реабілітації УТОСу.

«Хочу Вас привітати із нашим спільним днем народження – 85-тою річницею створення Українського товариства сліпих. Це організація, яка без перебільшення, стала домівкою для багатьох осіб з порушенням зору. Це та домівка, куди можна завжди прийти, де тебе завжди вислухають, зрозуміють, підтримають і допоможуть. Робота нашої організації настільки різнопланова, що кожен може знайти щось до душі. Хтось займається творчістю, вправляється в інтелектуальних іграх, спортом,фізичною реабілітацією. Всі бажаючі мають можливість себе реалізувати», - розповіла голова правління Львівської обласної організації УТОС Любов Кукурудза.

В межах заходу організували виставку, на якій представили роботи осіб з порушенням зору, а також відбувся звітний концерт творчих колективів та виконавців, членів організації.

Довідково

Українське товариство сліпих (УТОС) – неприбуткова громадська організація, яка об’єднує інвалідів першої та другої груп по зору, і має понад 80-ти річну історію становлення і розвитку. Товариство за підтримки держави проводить заходи щодо соціально-трудової, медичної та професійної реабілітації інвалідів – громадян України.

На Львівщині товариство налічує близько 2200 людей з вадами зору. Організація є чітко структурована і має розгалужену систему первинних осередків на базі яких людям з вадами зору фахово надається низка соціальних послуг.

Ключові слова:

відзначенняУТОС

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 06.07.2020 09:40
Пацієнтів загалом звернулось:
4178
+37
Очікують
результати тесту:
485
+37
Підтверджені випадки COVID-19:
6301
+105
Одужало:
965
+75
Померло:
164
+2

Відео

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ
Ми в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ