На Львівщині розглянули питання популяризації створення ОСББ

30 травня 2018р, Новини. Департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства, Прес-служба ОДА

Сьогодні, 30 травня, відбулась нарада в Кам’янка-Бузькій райдержадміністрації з питання популяризації створення в районі об`єднань співвласників багатоквартирних будинків.

У нараді взяли участь представник департаменту розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА, керівники Кам’янка-Бузької райдержадміністрації, начальники відділів Кам’янка-Бузької РДА, голови місцевих рад та діючих ОСББ.

Станом на 01.05.2018 в Кам’янка-Бузькому районі налічується 228 багатоквартирних будинків, з них у 69 створено ОСББ (30,26%). 

Ефективним власником будинку, який може управляти і приймати рішення щодо ремонту будинку, його модернізації з огляду на вимоги енергоефективності, розпоряджатися прибудинковою територією, замовляти необхідні для утримання комунальні послуги, є об’єднання співвласників багатоквартирного будинку (надалі – ОСББ, об’єднання). Створення ОСББ – один з пріоритетних напрямків розвитку житлової галузі області.

Найбільш дієвими способами у заохоченні мешканців до створення ОСББ є: 

1) надання ОСББ повного комплекту технічної документації на їх будинок і прибудинкову територію;

2) проведення фахового огляду і визначення технічного стану будинку на час його передачі на баланс ОСББ;

3) організація навчань керівників ОСББ, забезпечення постійних консультацій з питань створення і діяльності об’єднань.

Наголошуємо, що департаментом розвитку та експлуатації ЖКГ Львівської ОДА й надалі проводитимуться інформаційно-роз’яснювальної роботи з населенням, а також ініціювання проведення семінарів для органів місцевого самоврядування та ініціативних груп з створення ОСББ.

Крім того, департамент розвитку та експлуатації житлово-комунального господарства облдержадміністрації запрошує до співпраці активні громадські організації та асоціації, що зацікавленні в ефективності створенні ОСББ, а також підвищенні рівня управління житловим фондом шляхом формування конкурентного середовища на ринку комунальних послуг. Просимо звертатись за адресою: м. Львів, вул. Винниченка, 6 (3-й поверх), тел. - 275 01 51.

Ключові слова:

ОСББ

Global Options

COVID-19 на Львівщинні
Оновлено: 14.07.2020 10:00
Пацієнтів загалом звернулось:
4725
+80
Очікують
результати тесту:
485
+80
Підтверджені випадки COVID-19:
7150
+147
Одужало:
1142
+29
Померло:
188
+2

Відео

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ