Методи протидії домашньому насильству розглянули під час круглого столу

31 травня 2018р, Новини. Департамент соціального захисту населення, Прес-служба ОДА

30 травня за ініціативи департаменту соціального захисту населення та Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області відбувся круглий стіл «Ефективність взаємодії державних структур щодо запобігання та протидії домашньому насильству».

Участь у круглому столі взяли суб’єкти, які здійснюють заходи із запобігання та протидії домашньому насильству в області.

«У новому Законі України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» визначено чіткий перелік суб’єктів, які здійснюють заходи у цій галузі. Усім суб’єктам необхідно окреслити проблемні питання взаємодії у цьому напрямку та спільно спрацювати над їх вирішенням», - зазначила директор департаменту соціального захисту населення Наталія Кузяк.

Учасники круглого столу поділились своїм досвідом роботи у сфері надання допомоги жертвам домашнього насильства, а також надали пропозиції щодо вдосконалення взаємодії усіх суб’єктів.

Особливу увагу учасники звернули на необхідність проведення роботи із кривдниками, а саме впровадження в області корекційних програм для осіб, які вчинили домашнє насильство.

Представники громадськості виявили бажання стати учасниками робочої групи із напрацювання корекційних програм, а також долучитись до їх впровадження.

Зазначимо, департаментом спільно з представниками Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Львівській області, громадською організацією «Центр «Жіночі перспективи» та благодійною організацією «100% життя» заплановано проведення навчань для відповідальних спеціалістів районних державних адміністрацій, виконавчих комітетів міст обласного значення та об’єднаних територіальних громад з приводу застосування нового законодавства щодо запобігання домашньому насильству при роботі із жертвами та кривдниками.

Global Options

Відео

Інформація про черги на кордоні Інформує ДФС

 


Інформація про підрозділи митного оформлення
Інформує ДФС


МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯМи в Twitter

Ми у Facebook

АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ